Září ve třídě ZŠS III.

ZÁŘÍ nás přivítalo odpočaté po prázdninách zase ve škole. A hned jsme měli několik zajímavých akcí. 9. 9. to byly „Čisté ruce“ a 15. 9. beseda s „Městskou policií“. 24. 9. jsme se plavili po Labi na výletní lodi „Arnošt z Pardubic“. 27. 9. jsme na školním hřišti sledovali výcvik psů a potom plnili úkoly při projektu k „Mezinárodnímu dni zvířat. 29. 9. proběhl třídní projektový den k výročí „sv. Václava“. Také  jsme se snažili nasbírat co nejvíce kaštanů. V září bylo ještě teplo a my jsme si ho pěkně užili.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková